Promise Group Logo
O NÁS

Promise Group

APN Promise Group působí již od roku 1991. Od začátku své existence společně rozvíjíme technologický trh v Polsku a v Evropě.

Jako největší certifikovaný partner společnosti Microsoft v Polsku a Pobaltí cítíme zodpovědnost za úspěchy našich zákazníků a partnerů. Proto je jedním z našich prvořadých cílů pochopení jejich potřeb. Společnost Microsoft nás ocenila titulem Value Added Distributor a v roce 2022 jsme získali ocenění „Microsoft Partner of the Year“ v kategorii „Modern Distributor”.

 

 

Cloudové služby poskytují vašemu podniku svobodu. Bezpečně.

 

V roce 2023 nám byla udělena certifikace Microsoft ISV Advanced Specialization. Je to ocenění našeho úsilí a velká motivace pro další spolupráci v oblasti ISV a pro zvýšení počtu partnerů, s nimiž spolupracujeme. Je to také důkaz velké důvěry, kterou v nás partneři ISV vkládají tím, že s námi i nadále spolupracují a realizují své nákupy.

V současné době spolupracujeme s více než 700 partnery, kterým denně poskytujeme obchodní i technologickou podporu. Získané nové zkušenosti neustále využíváme ve prospěch našich partnerů. Vysoká kvalita této spolupráce se odráží v kontinuálním růstu prodejních výsledků partnerů společnosti Microsoft, ať už se jedná o SMB nebo CA oblasti trhu, a také v projektech a zakázkách, které díky tomu vyhrávají.

Mezi všemi distributory, kteří jsou v Polsku oprávněni prodávat své služby v modelu CSP, pokrýváme více než 50 % tržního podílu v prodeji produktů Microsoft Azure a Dynamics. To potvrzuje nejenom naše silné kompetence, závazek k růstu našich partnerů i klientů a skutečnost, že poskytujeme služby vysoké kvality, ale dokazuje to rovněž, že nám naši partneři v těchto oblastech plně důvěřují. Naše odborné znalosti a vysoká kvalita spolupráce s partnery se promítají do našeho postavení APN Promise Group jako lídra na trhu v Polsku a také v regionu CEE (Střední a Východní Evropy).

Nejvyšších růstů dosahujeme ve všech třech důležitých oblastech, společnosti Microsoft:

    • Azure
    • Business Applications – Power Platform, Dynamics 365
    • Modern Workplace & Security -> Microsoft 365, Office 365, EM&S

Podporujeme zákazníky a partnery ve všech fázích jejich technologické expozice. Náš tým tvořený víc než 200 odborníky, mezi nimiž jsou IT architekti, programátoři, inženýři a business konzultanti, pomáhá s výběrem vhodných licencí a hardwaru, zaváděním a integrací technologií, poskytuje školení a technickou podporu, a vytváří aplikace psané na míru. Na základě potenciálu a poptávky po našich odbornících, jsme rozšířili počet zaměstnanců, služeb a tím i jejich přidané hodnoty a v létě 2023 jsme otevřeli novou pobočku pro Českou republiku a Slovensko.

Naším novým zaměřením je poskytování pomoci organizacím ve smyslu hledání správných řešení v každé fázi jejich cesty k udržitelnosti, sledování stavu spotřeby vody a aktivit spojených s hodnotou emisí a důvěryhodně reportovat jejich dopad a pokrok v oblasti ekologie.

Aby tedy bylo možno co nejlépe implementovat cloudové služby a produkty, je nezbytné najít vždy komplexní řešení vhodné pro konkrétního zákazníka. Je to jako šití na míru: najít správný produkt, implementovat ho a zaškolit jeho uživatele. Díky naší dlouhodobé spolupráci s velmi širokým portfoliem klientů věříme, že i pro české a slovenské zákazníky dokážeme najít to nejlepší řešení.

MISE

Být udržitelnou a ziskovou společností díky poskytování moderních technologických řešení, produktů a služeb a rychlé adaptaci na neustále se měnící potřeby klientů a trhu.

VIZE

To be a sustainable & profitable company through delivering modern technology solutions, products and services, while being able to quickly adapt to the ever-changing customer needs and market conditions.

NAŠE FIREMNÍ HODNOTY

DŮVĚRA  |  ÚCTA  |  ODPOVĚDNOST  |  KOMUNIKACE  |  ZÁVAZEK

Letmý pohled na skupinu Promise Group

2 638

vyškolených partnerů

200+

hodin školení za rok

800+

aktivních předplatných Azure

81 000+

uživatelů, kteří od nás obdrželi podporu

Chcete se dozvědět víc?

Apple Reseller
Promise Group Logo
Přejít nahoru